Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y5000821JXT
1808Y5000821JXT
1808Y5000821JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y5000821JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y5000821JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 820PF 500V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808Y5000821JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 820PF 500V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 112052 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 820pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 820pF