Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y5K00271MXT
1808Y5K00271MXT
1808Y5K00271MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y5K00271MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y5K00271MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 5KV X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808Y5K00271MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 5KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 121976 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 5000V (5kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 270pF ±20% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 270pF