Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y6300153JXT
1808Y6300153JXT
1808Y6300153JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y6300153JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y6300153JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 630V X7R 1808
Product parameter
številka dela 1808Y6300153JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 630V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 63013 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.015µF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 0.015µF