Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y6300182KXT
1808Y6300182KXT
1808Y6300182KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y6300182KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y6300182KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1800PF 630V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808Y6300182KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1800PF 630V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 85072 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 1800pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 1800pF