Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y6K00151KXT
1808Y6K00151KXT
1808Y6K00151KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y6K00151KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y6K00151KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 6KV X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808Y6K00151KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 6KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 114079 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6000V (6kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 150pF ±10% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 150pF