Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808YA250181KXRSPU
1808YA250181KXRSPU
1808YA250181KXRSPU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808YA250181KXRSPU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808YA250181KXRSPU
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 180PF 250V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
12000 pcs
Product parameter
številka dela 1808YA250181KXRSPU Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 180PF 250V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 104882 pcs Podatkovni list MLCC Safety Certified
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 180pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 180pF