Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808YA250391KXTSPU
1808YA250391KXTSPU
1808YA250391KXTSPU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808YA250391KXTSPU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808YA250391KXTSPU
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 250V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808YA250391KXTSPU Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 250V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 79191 pcs Podatkovni list MLCC Safety Certified
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 390pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 390pF