Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J0100184MXT
1812J0100184MXT
1812J0100184MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J0100184MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J0100184MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.18UF 10V X7R 1812
Product parameter
številka dela 1812J0100184MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.18UF 10V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 81421 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.18µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.18µF