Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J0100392JXT
1812J0100392JXT
1812J0100392JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J0100392JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J0100392JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 3900PF 10V X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1812J0100392JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 3900PF 10V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 79330 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 3900pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 3900pF