Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J0250153MDT
1812J0250153MDT
1812J0250153MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J0250153MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J0250153MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 25V X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1812J0250153MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 25V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 90977 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.015µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.015µF