Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J0500564MDT
1812J0500564MDT
1812J0500564MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J0500564MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J0500564MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.56UF 50V X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1812J0500564MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.56UF 50V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 71773 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.56µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.56µF