Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J0630563MDR
1812J0630563MDR
1812J0630563MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J0630563MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J0630563MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 63V X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1812J0630563MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 63V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 54809 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.056µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.056µF