Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J1000103FFT
1812J1000103FFT
1812J1000103FFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J1000103FFT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J1000103FFT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 100V C0G 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1812J1000103FFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 100V C0G 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 19075 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 10000pF