Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J1000682KXR
1812J1000682KXR
1812J1000682KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J1000682KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J1000682KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 100V X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1812J1000682KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 100V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 92349 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 6800pF