Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J1K00331FFT
1812J1K00331FFT
1812J1K00331FFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J1K00331FFT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J1K00331FFT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 1KV C0G/NP0 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1812J1K00331FFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 1KV C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 30147 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±1% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 330pF