Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J1K00331JDR
1812J1K00331JDR
1812J1K00331JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J1K00331JDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J1K00331JDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 1KV X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1812J1K00331JDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 1KV X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 72054 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 330pF