Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J2000153KXR
1812J2000153KXR
1812J2000153KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J2000153KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J2000153KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 200V X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1812J2000153KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 200V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 84908 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.015µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.015µF