Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J2000274KDT
1812J2000274KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J2000274KDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J2000274KDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.27UF 200V X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1812J2000274KDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.27UF 200V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 72698 pcs Podatkovni list MLCC Series, High Reliability
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 200V Toleranca 0.27µF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
RoHS Status - Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 1812J2000274KDT Vodilni stil 0.098" (2.50mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature
Stopnja napak - Razširjen opis 0.27µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 0.27UF 200V X7R 1812