Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J2500153GCT
1812J2500153GCT
1812J2500153GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J2500153GCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J2500153GCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 250V C0G 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1812J2500153GCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 250V C0G 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 32879 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±2% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.015µF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.015µF