Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J2500273KXT
1812J2500273KXT
1812J2500273KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J2500273KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J2500273KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.027UF 250V X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1812J2500273KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.027UF 250V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 74970 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.027µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.027µF