1812J2K00100FCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J2K00100FCR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 1812J2K00100FCR |
|---|---|
| Proizvajalec | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 1812 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | 1812J2K00100FCR | Proizvajalec | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Opis | CAP CER 1812 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 42566 pcs | Podatkovni list | MLCC Standard Series |
| Kategorija | kondenzatorji | Serija | * |
| Številka izdelka proizvajalca | 1812J2K00100FCR | Razširjen opis | Ceramic Capacitor |
| Opis | CAP CER 1812 |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
1812J2K00101FCT - Proizvajalci:
Knowles Syfer - Opis:
CAP CER 100PF 2KV C0G/NP0 1812 - Na zalogi:
- del #:
1812J2500823JXT - Proizvajalci:
Knowles Syfer - Opis:
CAP CER 0.082UF 250V X7R 1812 - Na zalogi: