Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J2K50102KXT
1812J2K50102KXT
1812J2K50102KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J2K50102KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J2K50102KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 2.5KV X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1812J2K50102KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 2.5KV X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 83902 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 1000pF