Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J3K00152MXT
1812J3K00152MXT
1812J3K00152MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J3K00152MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J3K00152MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 3KV X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1812J3K00152MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 3KV X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 70999 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 3000V (3kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1500pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 1500pF