Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J4K00151KXT
1812J4K00151KXT
1812J4K00151KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J4K00151KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J4K00151KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 4KV X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1812J4K00151KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 4KV X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 74814 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 4000V (4kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 150pF ±10% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 150pF