Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J5000103FCT
1812J5000103FCT
1812J5000103FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J5000103FCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J5000103FCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 500V C0G 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1812J5000103FCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 500V C0G 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 32523 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 10000pF