Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J5000270KAT
1812J5000270KAT
1812J5000270KAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J5000270KAT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J5000270KAT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 27PF 500V C0G/NP0 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1812J5000270KAT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 27PF 500V C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 100611 pcs Podatkovni list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 27pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 27pF