Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J5000682GFR
1812J5000682GFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J5000682GFR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J5000682GFR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 500V C0G/NP0 1812
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1812J5000682GFR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 500V C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 47572 pcs Podatkovni list MLCC Series, High Reliability
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 500V Toleranca 6800pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability
Ocene - Polarizacija 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 1812J5000682GFR Vodilni stil 0.098" (2.50mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature
Stopnja napak - Razširjen opis 6800pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±2% Opis CAP CER 6800PF 500V C0G/NP0 1812