Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J5000822KDR
1812J5000822KDR
1812J5000822KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J5000822KDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J5000822KDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 8200PF 500V X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1812J5000822KDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 8200PF 500V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 66005 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 8200pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 8200pF