Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J6300154KXT
1812J6300154KXT
1812J6300154KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J6300154KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J6300154KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.15UF 630V X7R 1812
Product parameter
številka dela 1812J6300154KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.15UF 630V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 64481 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.15µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.15µF