Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812J6K00331KXR
1812J6K00331KXR
1812J6K00331KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812J6K00331KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812J6K00331KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 6KV X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1812J6K00331KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 6KV X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 95445 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6000V (6kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±10% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 330pF