Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812Y0100563MXR
1812Y0100563MXR
1812Y0100563MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812Y0100563MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812Y0100563MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 10V X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1812Y0100563MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 10V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 72812 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.056µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.056µF