Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812Y0160185MDR
1812Y0160185MDR
1812Y0160185MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812Y0160185MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812Y0160185MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.8UF 16V X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1812Y0160185MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.8UF 16V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 42211 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 1.8µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 1.8µF