Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812Y0160472MXT
1812Y0160472MXT
1812Y0160472MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812Y0160472MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812Y0160472MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 16V X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1812Y0160472MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 16V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 71810 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 4700pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 4700pF