Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812Y0250184KXR
1812Y0250184KXR
1812Y0250184KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812Y0250184KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812Y0250184KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.18UF 25V X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1812Y0250184KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.18UF 25V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 76780 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.18µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.18µF