Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812Y1000183FFR
1812Y1000183FFR
1812Y1000183FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812Y1000183FFR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812Y1000183FFR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 100V C0G 1812
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1812Y1000183FFR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 100V C0G 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 16064 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
natančen opis 0.018µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.018µF