Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812Y1K20122GCT
1812Y1K20122GCT
1812Y1K20122GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812Y1K20122GCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812Y1K20122GCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1200PF 1.2KV C0G 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1812Y1K20122GCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1200PF 1.2KV C0G 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 56072 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1200V (1.2kV)
Toleranca ±2% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 1200pF ±2% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 1200pF