Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812Y1K20182KXR
1812Y1K20182KXR
1812Y1K20182KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812Y1K20182KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812Y1K20182KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1800PF 1.2KV X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1812Y1K20182KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1800PF 1.2KV X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 77138 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1200V (1.2kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 1800pF ±10% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 1800pF