Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812Y1K20331JXT
1812Y1K20331JXT
1812Y1K20331JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812Y1K20331JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812Y1K20331JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 1.2KV X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1812Y1K20331JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 1.2KV X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 71254 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1200V (1.2kV)
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 330pF ±5% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 330pF