Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812Y1K50331MXR
1812Y1K50331MXR
1812Y1K50331MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812Y1K50331MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812Y1K50331MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 1.5KV X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1812Y1K50331MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 1.5KV X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 72947 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 330pF