Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812Y2000333JXR
1812Y2000333JXR
1812Y2000333JXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812Y2000333JXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812Y2000333JXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.033UF 200V X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1812Y2000333JXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.033UF 200V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 55518 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
natančen opis 0.033µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.033µF