Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812Y2500103FCR
1812Y2500103FCR
1812Y2500103FCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812Y2500103FCR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812Y2500103FCR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 250V C0G 1812
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1812Y2500103FCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 250V C0G 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 24104 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
natančen opis 10000pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 10000pF