Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812Y2500103JXT
1812Y2500103JXT
1812Y2500103JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812Y2500103JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812Y2500103JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 250V X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1812Y2500103JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 250V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 104603 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 10000pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 10000pF