Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812Y2500151FCT
1812Y2500151FCT
1812Y2500151FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812Y2500151FCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812Y2500151FCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1812Y2500151FCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 38031 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 150pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 150pF