Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812Y3K00151KXT
1812Y3K00151KXT
1812Y3K00151KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812Y3K00151KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812Y3K00151KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 3KV X7R 1812
Product parameter
številka dela 1812Y3K00151KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 3KV X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 64232 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 3000V (3kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
natančen opis 150pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 150pF