Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812Y5000274KDT
1812Y5000274KDT
1812Y5000274KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812Y5000274KDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812Y5000274KDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.27UF 500V X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1812Y5000274KDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.27UF 500V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 46403 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
natančen opis 0.27µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.27µF