Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812Y6300563KXR
1812Y6300563KXR
1812Y6300563KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812Y6300563KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812Y6300563KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 630V X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1812Y6300563KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 630V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 62845 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
natančen opis 0.056µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.056µF