Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812YA250681KXTSY2
1812YA250681KXTSY2
1812YA250681KXTSY2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812YA250681KXTSY2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812YA250681KXTSY2
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 680PF 250V X7R 1812
Product parameter
številka dela 1812YA250681KXTSY2 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 680PF 250V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 83399 pcs Podatkovni list MLCC Safety Certified
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 680pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 680pF