Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825J0100334MXT
1825J0100334MXT
1825J0100334MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825J0100334MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825J0100334MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.33UF 10V X7R 1825
Product parameter
številka dela 1825J0100334MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.33UF 10V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 59886 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.33µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 0.33µF