Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825J1000183FCT
1825J1000183FCT
1825J1000183FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825J1000183FCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825J1000183FCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 100V C0G 1825
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1825J1000183FCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 100V C0G 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11145 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.018µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 0.018µF