Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825J3K00331KXR
1825J3K00331KXR
1825J3K00331KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825J3K00331KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825J3K00331KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 3KV X7R 1825
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1825J3K00331KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 3KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 63954 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 3000V (3kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 330pF